Egy hegymászó megcsúszik a sziklán...Erősen kapaszkodik, de a lábának nem talál támaszt. Kétségbeesetten felnéz az égre, és fohászkodik: - Istenem, van ott valaki? - Igen. - Mondd mit tegyek? - Imádkozz, bízz Istenben, és engedd el a sziklát! A hegymászó gondolkodik egy kicsit, majd újra megszólal: - Nincs ott valaki más?
2021.09.13.
Kategória: Viccek
Két rendőr szolgálatban uzsonnázik. Az egyik meglát a másik kezében egy termoszt. - Mi az a kezedben? - Termosz. - És ez mire jó? - A meleg ételt melegen, a hideg italt hidegen tartja. - És neked mi van benne? - Három gombóc fagyi,meg egy adag húsleves...
2021.09.12.
Kategória: Mondás, idézet
2021.09.12.
Kategória: Állat